سیخ گیر کباب

سیخ گیر کباب

دستگاه سیخ گیر کباب کوبیده یکی از محصولات فرتاک صنعت اصفهان است که نیاز هر آشپزخانه صنعتی میباشد.

که از آن به منظور سیخ کردن کباب کوبیده و جوجه کباب استفاده می شود ، که با این دستگاه دیگر با روش های دستی و قدیمی باید خداحافظی کنید زیرا این دستگاه به صورت اتوماتیک این کار را برای شما انجام خواهد داد.

دستگاه سیخ گیر کباب

این دستگاه دارای یک قالب سیخ گیر اتوماتیک و یک قالب سیخ گیر نیمه اتوماتیک   است. از آنجایی که به این دستگاه کباب زن صنعتی نیز گفته می شود  با استفاده از آن می توانید کباب کوبیده و مرغ را به صورت اتوماتیک در قالب ریخته (50 گرم تا 150 گرم) و آن را سیخ کنید  و سرعت کار تا چند برابر بالا ببرید . نکته مهمتری که در این مورد وجود دارد سیخ کردن یکنواخت کباب ها توسط این دستگاه است.

مزایای سیخ گیر کباب  فرتاک صنعت :

رعایت اصول بهداشت در تهیه کباب کوبیده با توجه به مراحل مختلف تهیه کباب کوبیده که شامل چرخ کردن گوشت، مخلوط کردن با پیاز، ورز دادن ، وسیخ گرفتن کباب کوبیده است در هر مرحله احتمال آلودگی گوشت وجود دارد.

بیشترین احتمال انتقال آلودگی مربوط به سیخ گرفتن کباب است زیرا در این مرحله امکان استفاده از دستکش وجود ندارد.

متاسفانه این باور که آلودگی ها منتقل شده به کباب در حین پخت و در اثر حرارت از بین می رود باور درستی نیست زیرا زمان حرارت دهی کباب محدود است و عوامل بیماری زای زیادی وجود دارد که در این زمان از بین نمی رود.

بنابراین باید تماس دست با گوشت تا حد امکان کاهش یابد و به نظر می رسد بهترین روش استفاده از دستگاه

سیخ گیر اتوماتیک

است.

  گروه صنعتی فرتاک صنعت اصفهان از سال 1376 با تجربه گروهی شاخص و کار آمد و با تکیه بر خلاقیت فردی مثال زدنی و دانش فنی فراوان توانسته است در طی این سال ها محصولاتی با کیفیت عالی تولید نماید و رضایت بالای مشتریان خود را فراهم سازد.

  آدرس:

  اصفهان ، خیابان کهندژ ایستگاه سودان بعد از کوچه 91 (روبروی تقاطع ) گروه صنعتی فرتاک اصفهان

  شماره تماس:

  09133077993-09131172935

  ایمیل:

  info@fartaksanaat.ir